Tábor 2019 - PO STOPÁCH TRADIC


5. 9. 2019

Tradááá - máme dárek k začátku školního roku - konečně jsou ke stažení fotky i videa z letošního I. běhu tábora. Soubory jsou zaheslované, pro všechny je heslo stejné a sdělíme Vám ho na dotaz - mailem, zprávou na FB a podobně.

2019_deti_01.zip 2,4 GB
2019_deti_02.zip 3,27 GB
2019_deti_03.zip 2,43 GB
2019_deti_04.zip 1,95 GB


18. 7. 2019

Dobrý večer. Tábor je již za námi a nám nezbývá, než se začít těšit na příští rok. Věříme, že se Všem s námi na táboře líbilo a budeme rádi, pokud nám projevíte svoji důvěru i další rok. V několika následujících dnech se pokusíme zpracovat všechny fotky, abychom Vám je mohli dát ke stažení, ale je jich opravdu mnoho, proto prosím mějte trpělivost. Zde se zatím můžete podívat na pořadí oddílů, jednotlivců atd.

Pořadí Název oddílu Vedoucí Praktikant
1. Ještěrky Adélka Malinová Eliška Fidranská
2. Bobři Ivča Teslíková Ondra Teslík
3. Vydry Petr Šimon Míša Stránská, Ondra Kovář
4. Lišky Michal Věříš Noemi Hromádková
5. Norci Honza Vaněček Vojta Kovář
6. Jeleni Káťa Trutnovská Petr Havránek
7. Sovy Martin Vojtěch Zdenda Suchánek
8. Jestřábi Honza Kašpárek Johanka Hrubá, Aneta Suchánková

Mezi jednotlivci to dopadlo takhle:

Pořadí Dívky Chlapci
1. místo Tereza Hrušková Tomáš Wágner
2. místo Nikča Smutná Zdík Svoboda
3. místo Viky Smutná Honza Beránek


8. 7. 2019

V první řadě bychom rádi poděkovali všem za bezproblémový průběh návštěvního dne. Po návštěvách nás čekal po oddílech bivak v táboře, k ránu nás mírný déšť vyhnal do stanů. V neděli jsme hráli další celotáborovku - kříže, pondělí se neslo ve znamení druhého celodenního výletu.

fotogalerie


5. 7. 2019

Dobrý večer, ve středu jsme byli na prvním celodenním výletu, který se snad všem líbil. Dnes jsme se zapotili při hře bakule a v noci děti překvapila noční hra.

V sobotu se už těšíme na Vaše návštěvy mezi 12:30 až 16:00. Prosíme o dodržení času, nejezděte dříve, nebudete vpuštěni do areálu, ať mají děti klid na oběd. Pokud přivezete nějaké čerstvé laskominy (buchty, ovoce apod.), myslete na to, že dětem v teple ve stanu dlouho nevydrží, rychle se kazí, nepřehánějte to tedy prosím s množstvím. Parkování aut je možné nad táborem, dolů do areálu nám prosím nezajíždějte.

fotogalerie


2. 7. 2019

Opět se hlásíme z Plátěnky. Největší vedra jsme přežili, žádná bouřka nás nezastihla, jen pár příjemných kapek. Dnes jsme absolvovali 2 celotáborové hry, zítra už se těšíme na celodenní výlet. Zítřek je pod heslem UNAVÍME VŠECHNA DĚCKA, CELODEŇÁK BUDE PECKA :)

fotogalerie


30. 6. 2019

Zdravíme z Plátěnky. Dojeli jsme v pořádku a hned první den nás čekala první soutěž, díky které jsme si mohli vybrat název, vedoucího i barvu oddílu. Současné vysoké teploty trávíme hlavně u vody. Vzhledem k vytíženosti prosím berte na vědomí, že fotky budeme přidávat na web tak, jak nám čas dovolí, nikoliv každý den. V první řadě řešíme to, aby zde děti byly spokojené a aby je to tu bavilo. Cože se nám snad daří:)

Kuchařky vzkazují, že mají radost, že oproti jiným letům děti více baští polévky:)

fotogalerie


18. 6. 2019

Blíží se nám odjezd na tábor a proto si Vám dovolujeme připomenout několik věcí. Již před odjezdem na tábor na nádraží v NB (případně v táboře, pokud vezete dítě přímo tam) budeme vybírat povinnou dokumentaci ( přišlo Vám mailem po přihlášení dítěte, případně ke stáhnutí zde) , tj.:

  • průkazka, nebo kopie průkazky zdravotní pojišťovny,
  • list účastníka - prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti (ne starší než 1 den) - PODEPSANÉ
  • potvrzení od lékaře – závazný pokyn dětského lékaře o účasti dítěte na zotavovací akci – posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci (posudky potvrzené lékařem v roce jsou platné i letos - platnost je 2 roky), po skončení tábora vracíme,
  • smluvní podmínky - PODEPSANÉ.

Sraz účastníků na nádraží v NB je v sobotu 29. 6. v 9:00. Rádi bychom upozornili na to, že v Novém Bydžově probíhá rekonstrukce nádraží, proto raději počítejte s tím, že bude možná nutné zaparkovat v trochu větší vzdálenosti, abychom se všichni na místě vymotali :) Pokud předáváte dítě přímo na táboře, plánujte příjezd okolo 11:30 a žádáme Vás, abyste zaparkovali nad táborem a nesjížděli auty přímo do areálu.


Návštěvním dnem je sobota 6.7. v rozmezí 12:30 - 16:00. Prosíme o dodržení času,nejezděte dříve, ať mají děti klid na oběd. Pokud přivezete nějaké čerstvé laskominy(buchty, ovoce apod.), myslete na to, že dětem v teple ve stanu dlouho nevydrží, rychle se kazí, nepřehánějte to tedy prosím s množstvím.


Co se týče seznamu věcí s sebou, kromě běžných věcí pro letošek připomínáme zelenou / khaki košili.


Vzhledem k náročným přípravám těsně před táborem a tomu, že každý máme své zaměstnání, školu, rodinu apod. Vás prosíme o směrování případných dotazů, které nejsou akutní, na email tabor@taborplatenaosada.cz - každý večer ho kontrolujeme.


Abychom Vás ještě více navnadili na blížící se tábor, už teď prozradíme, že všechny čeká netradiční začátek tábora, kdy už rozdělení do oddílů proběhne jinak - až po rozdělení do oddílů si děti se svým praktikantem vyberou svého vedoucího a ani volba názvu oddílu letos nebude nijak jednoduchá :)

4. 12. 2018

Tématem našeho tábora budou, jak už z názvu vyplývá, tradice. Letošní rok se vrátíme zpět do minulosti a vzpomeneme na oddílové tradice a na tábory našich rodičů, prarodičů a mnohdy i praprarodičů.

Narozdíl od loňských let bude (pouze letos) zásadní změna ve složení oddílů, kdy budou táborníci rozděleni (pro hlavní táborové činnosti) do oddílů chlapeckých a dívčích. Také se pravděpodobně zvýší počet oddílů a to na osm oddílů. Bude se volit táborová rada, která se bude scházet každý druhý den s hlavním vedoucím a bude moci přímo zasahovat do činnosti tábora. Společné nástupy a ranní bodování nás čeká v zelených košilích, ráno budíček trumpetou a rozcvičky. Důležitou součástí bude i hlídání naší vlajky, která bude v ohrožení! Rovněž se pustíme do poznávání přírody, stop zvířat, naučíme se orientovat v mapě, bivakovat v přírodě, nebo si i připravit vlastní jídlo… Všichni táborníci budou mít možnost plnit mnohdy zajímavé úkoly, za které budou sbírat tzv. osaďáčky. Nasbíraní osaďáčci budou mít vliv na umístění nejlepšího táborníka i přinesou body do oddílu v celotáborové hře...

Aktuality

20. 12. 2022

Dočkali jste se, v menu INFO 2023 konečně informace k přihlašování na I. běh 2023.

9. 12. 2022

Přečtěte si, jak probíhala na počátku prosince akce Pohodové vyběhnutí 2022 - více info na Z D E. A již teď prozradíme, že se můžete těěšit na další ročník Pohodového vyběhnutí 2.12.2023.

29. 11. 2022

Přijdtě s námi ukončit běžeckou sezonu 3.12.2022 ve Skřivanech - více info na Pohodové vyběhnutí 2022.

22. 7. 2022

Na Info 2022 si můžete přečíst poděkování k letošnímu uplynulému táboru...

13. 7. 2022

Na Info 2022 informace k vyzvedávání dětí z tábora...

Tábor 2023

Středověk


Cena: 6300 Kč
Termín: 1. 7. - 14. 7. 2023
Věk účastníků: 7 - 16 let
Elektronická přihláška
Informace k uhrazení

Fotogalerie

Fotky 2022 - odkaz prvniplatenaosada.rajce.idnes.cz

Jméno: Platenka

Heslo: odesláno emailem

Logo NFNB

TOPlist

 

Copyright © 2016; Ing. Romana Kašpárková, Týna Věříšová