Informace k současné COVID situaci

24.5.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

pravděpodobně jste v médiích postřehli informace o tom, že je již vydaná metodika k táborům a jiným podobným akcím. Momentálně vše pročítáme, prověřujeme a jsme v kontaktu s krajskou hygienickou stanicí, se kterou řešíme jednotlivé body tohoto doporučení, na základě toho jsme velmi optimističtí k tomu, že se náš tábor uskuteční. Definitivní rozhodnutí, jak jsme již informovali dříve, vydáme 1.6., rovnou s tím bychom Vám rádi předložili i hlavní změny v tom, jakým způsobem bude letošní tábor probíhat. Proto Vás žádáme, abyste po 1. 6. určitě sledovali naše webové stránky, facebookové stránky a své emaily, kam Vám samozřejmě všechny informace také pošleme. Budeme od Vás pak ve velmi krátkém termínu potřebovat vědět, zda i za nově nastavených podmínek s námi pojedete - a my doufáme že ano.

Takže 1.6. vydáme definitivní rozhodnutí, zda pojedeme nebo ne a za jakých podmínek. Vidíme to ale pozitivně, tábor se tedy s velkou pravděpodobností uskuteční. Přejeme hezké dny.

29.4.2020

Vážení rodiče,

určitě sledujete aktuální dění kolem šíření koronaviru COVID-19, které se týká letních táborů – tzn. i naší Plátěnky. Bohužel stejně tak jako vy, máme pouze tyto oficiální informace:

3.4.2020 - dle vyjádření pana Romana Prymuly: " Festivalům asi šanci nedáme, ale letním táborům asi ano, potřebujeme odbřemenit rodiče.

14.4.2020 – vláda ČR oznámila předpoklad uvolnění dětských zotavovacích akcí ke dni 8.6.2020.

15.4.2020 – ministr školství na tiskové konferenci oznámil, že tábory budou uvolněny až v srpnu. Toto stanovisko je v rozporu s o den dříve zveřejněným stanoviskem vlády ČR.

27.4.2020 - vláda posunula harmonogram uvolňování podnikatelských a dalších činností. Z toho vyplývá, že od 25.5.2020 jsou povoleny všechny zotavovací akce ( tedy i tábory), čekáme jak se situace vyvine.

Velikou výhodou v této zatím nepřehledné situaci je, že náš tábor provozujeme v našem vlastním areálu. Nejsme vázáni nájemním vztahem a můžeme finální rozhodnutí o konání tábora vydat až na konci května/začátek června. Pokud vláda povolí s definitivní platností možnost konání dětských táborů, budou zároveň pro nás rozhodující i detailní podmínky konání tábora jako např. maximální počet dětí, personálu, hygienické předpisy a nařízení atd. Poslední aktuální informace nás každý den postupně nabíjejí optimismem a pevně věříme, že letošní Plátěnka se uskuteční. Důkazem toho je, že za velmi omezených podmínek jsme začali zprovozňovat areál a stále připravujeme zajímavý program na našich krásných 14 dní v červenci….

Z výše uvedených důvodů stále platí žádost o pozastavení platby. Detailní informace o platbách zašleme ihned po definitivním rozhodnutí o konání Plátěnky. Pokud to dopadne tak jak si všichni přejeme a na den dětí 1.6.2020 Vám potvrdíme konání Plátěnky počítejte prosím předem, že bude potřeba zaslat platbu v řádu několika dnů. Předem děkujeme za pochopení.

Děkujeme vám i vašim dětem za vaši přízeň

30.12.2019

Zítra již spouštíme konečně přihlášky na I. běh tábora a hned na úvod pro Vás máme jednu novinku. Dlouholetý hlavní vedoucí Mgr. Michal Pavelka se letos rozhodl pro menší pauzu, jako hlavní vedoucí tedy pro rok 2020 pojede Jan Hrubý, předseda KČT Jiskra Nový Bydžov. Michal Pavelka se nadále účastní příprav tábora, zajištění celého jeho chodu a i v průběhu tábora bude přítomen tak, jak mu to časové možnosti dovolí.


Aktuality

24. 5. 2020

Zveřejněny nové informace ke konání tábora v současné COVID situaci ...

29. 4. 2020

Aktuální informace ke konání tábora v současné COVID situaci jsou uveřejněny na úvodní stránce a byly poslány všem přihlášeným do emailu.

4. 1. 2020

Moc nás těší Váš zájem a děkujeme za něj. Kapacita tábora je již naplněna, nadále bereme pouze náhradníky.

30. 12. 2019

Tak se připravte. Zítra, tj. 31. 12. 2019 v 9:00 spouštíme přihlášky na I. běh. Kdo bude letos první? :). Přidali jsme už Info 2020, kde na Vás čeká první novinka příštího roku.

5. 9. 2019

Konečně je to tu - fotky z I. běhu ke stažení na Info 2019.

>> archiv aktualit >>

Tábor 2020

Olympijské hry


Cena: 4200 Kč (pro 2. sourozence 4000 Kč)
Termín: 27. 6. - 11. 7. 2020
Věk účastníků: 7 - 16 let
Elektronická přihláška
Informace k uhrazení

Logo NFNB

TOPlist

 

Copyright © 2016; Ing. Romana Kašpárková, Týna Věříšová