14.7.2020

Dobrý den,

tábor nám skončil a my máme velikou radost, že i přes komplikace s covidovou nákazou dopadl velmi dobře. Důkazem toho a naší největší odměnou je, že se nám všechny děti hned chtěly přihlásit na příští ročník - na táborové Olympijské hry. Závěrem děkujeme všem rodičům za dary a za naprosto bezproblémovou spolupráci při příjezdu i odjezdu dětí z tábora.

Včera byla přidána poslední várka fotek z průběhu tábora, teď nás čeká třízení asi 1500 fotek, abychom Vám je mohli co nejdříveš nabídnout i ke stažení.

Těšíme se na další rok a ještě jednou děkujeme.

8.7.2020

Dobrý den,

blíží se nám konec tábora, proto zopakujeme některé informace. Prosíme Vás, pokud je to možné, abyste děti vyzvedli tak, jak jsem avizovali - mezi 16. a 18. hodinou. Pokud potřebujete pro děti přijet dříve, můžeme se na tom domluvit, ale potřebujeme vědět čas, proto se spojte s námi nebo přímo s oddílovým vedoucím, ať jsou děti nachystané a zbytečně tu dlouho nečekáte. Po celý pátek je ještě pro děti samozřejmě zajištěna strava a program. K parkování budou opět vyznačena obě místa jako při příjezdu dětí, děti ale budeme předávat přímo v areálu tábora, ne na silnici. Přední parkoviště (blíže Malé Skále) - brankou dolů po schodech, zadní parkoviště (blíže Železnému Brodu) - po cestě k bráně. Na obou místech se domluvíte s vedoucími a děti i s věcmi Vám předáme.

Dnes jsme i kvůli počasí odpočívali před zítřejší závěrečnou etapou, která prověří naše síly :)

29.6.2020

Vážení rodiče,

konečně se ozýváme s prvními zprávami z tábora. Chvílemi prší, chvílemi bláto (k velké radosti dětí). Od některých z Vás víme, že ve zprávách proběhly informace o krupobití, vichrech a podobně na území okolo tábora - buďte v klidu, nám se toto vše vyhnulo, na nás spadl jen déšť. I přes tuto nepřízeň počasí za sebou máme několik celotáborových her. Již včera večer přibyly první fotky na web (připomínáme - na adrese https://prvniplatenaosada.rajce.idnes.cz/, jméno Cestovka, heslo jsme Vám poslali emailem.)

Na závěr bychom chtěli všem poděkovat za bezproblémový příjezd a předání dětí.

Informace k současné COVID situaci

12.6.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

v první řadě bychom Vám všem rádi poděkovali za to, že i přes současnou situaci máme přihlášených 91 dětí, což předčilo naše očekávání a jsme za to moc rádi. Máme tedy ještě 9 míst, pokud byste tedy věděli o někom dalším, kdo by s námi chtěl na tábor jet, klidně nás kontaktuje na telefon 775 270 646 (Romana Kašpárková). Chtěli bychom také poděkovat všem těm, kteří nám nabídli pomoc - vážíme si toho. Co se týče příjezdu dětí na tábor - bude probíhat zdravotní filtr, kontrola nutných dokumentů, navíc kdo zná náš tábor tak ví, že nad naším areálem není až tolik parkovacích míst. Rozhodli jsme se tedy rozdělit příjezd dětí do časových úseků dle bydliště:

  • 1. skupina příjezd 9:30 - 9:50 - oblast Benátky nad Jizerou, Český Dub, Hrubá Skála, Mladá Boleslav, Semily, Turnov, Železný Brod
  • 2. skupina příjezd 9:50 - 10:30 - oblast Praha
  • 3. skupina příjezd 10:30 - 11:15 - oblast Městec Králové, Česká Lípa, Nový Bydžov
  • 4. skupina příjezd 11:15 - 11:45 - oblast Hradec Králové

Je nám jasné, že všem nemusí čas vyhovovat, někteří třeba vezete děti z různých míst - není problém se domluvit, jen nám v takovém případě prosím napište, ať víme, kdy koho čekat. Naší snahou je vymyslet příjezd na tábor a převzetí dětí co nejbezpečněji a co nejkomfortněji pro všechny.

Dále Vás poprosíme, aby děti již přijely v terénním oblečení nebo ho měly při ruce v batohu - zvlášť ti, kteří přijíždějí v dřívějších skupinách. Ubytování ve stanech bude probíhat až po příjezdu všech dětí.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte nejlépe na tento email nebo telefon 775 270 646. Těšíme se na viděnou na táboře.

1.6.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

tábor BUDE. Přihlášení účastníci obdrželi do svých emailů podrobnější zprávy o tom, za jakých podmínek se tábor bude konat - vše si můžete přečíst http://prvni.taborplatenaosada.cz/Otazky2020.php. Pokud by někomu email nepřišel, určitě se ozvěte. Museli jsme upravit nově smluvní podmínky, bezinfekčnost a další dokumenty - vše v emailu, během dneška to bude i zde ke stažení. Je toho hodně k pročtení, pokud se potřebujete na něco zeptat, klidně nás kontaktujte na email tabor@taborplatenaosada.cz

24.5.2020

Vážení rodiče, milí táborníci,

pravděpodobně jste v médiích postřehli informace o tom, že je již vydaná metodika k táborům a jiným podobným akcím. Momentálně vše pročítáme, prověřujeme a jsme v kontaktu s krajskou hygienickou stanicí, se kterou řešíme jednotlivé body tohoto doporučení, na základě toho jsme velmi optimističtí k tomu, že se náš tábor uskuteční. Definitivní rozhodnutí, jak jsme již informovali dříve, vydáme 1.6., rovnou s tím bychom Vám rádi předložili i hlavní změny v tom, jakým způsobem bude letošní tábor probíhat. Proto Vás žádáme, abyste po 1. 6. určitě sledovali naše webové stránky, facebookové stránky a své emaily, kam Vám samozřejmě všechny informace také pošleme. Budeme od Vás pak ve velmi krátkém termínu potřebovat vědět, zda i za nově nastavených podmínek s námi pojedete - a my doufáme že ano.

Takže 1.6. vydáme definitivní rozhodnutí, zda pojedeme nebo ne a za jakých podmínek. Vidíme to ale pozitivně, tábor se tedy s velkou pravděpodobností uskuteční. Přejeme hezké dny.

29.4.2020

Vážení rodiče,

určitě sledujete aktuální dění kolem šíření koronaviru COVID-19, které se týká letních táborů – tzn. i naší Plátěnky. Bohužel stejně tak jako vy, máme pouze tyto oficiální informace:

3.4.2020 - dle vyjádření pana Romana Prymuly: " Festivalům asi šanci nedáme, ale letním táborům asi ano, potřebujeme odbřemenit rodiče.

14.4.2020 – vláda ČR oznámila předpoklad uvolnění dětských zotavovacích akcí ke dni 8.6.2020.

15.4.2020 – ministr školství na tiskové konferenci oznámil, že tábory budou uvolněny až v srpnu. Toto stanovisko je v rozporu s o den dříve zveřejněným stanoviskem vlády ČR.

27.4.2020 - vláda posunula harmonogram uvolňování podnikatelských a dalších činností. Z toho vyplývá, že od 25.5.2020 jsou povoleny všechny zotavovací akce ( tedy i tábory), čekáme jak se situace vyvine.

Velikou výhodou v této zatím nepřehledné situaci je, že náš tábor provozujeme v našem vlastním areálu. Nejsme vázáni nájemním vztahem a můžeme finální rozhodnutí o konání tábora vydat až na konci května/začátek června. Pokud vláda povolí s definitivní platností možnost konání dětských táborů, budou zároveň pro nás rozhodující i detailní podmínky konání tábora jako např. maximální počet dětí, personálu, hygienické předpisy a nařízení atd. Poslední aktuální informace nás každý den postupně nabíjejí optimismem a pevně věříme, že letošní Plátěnka se uskuteční. Důkazem toho je, že za velmi omezených podmínek jsme začali zprovozňovat areál a stále připravujeme zajímavý program na našich krásných 14 dní v červenci….

Z výše uvedených důvodů stále platí žádost o pozastavení platby. Detailní informace o platbách zašleme ihned po definitivním rozhodnutí o konání Plátěnky. Pokud to dopadne tak jak si všichni přejeme a na den dětí 1.6.2020 Vám potvrdíme konání Plátěnky počítejte prosím předem, že bude potřeba zaslat platbu v řádu několika dnů. Předem děkujeme za pochopení.

Děkujeme vám i vašim dětem za vaši přízeň

30.12.2019

Zítra již spouštíme konečně přihlášky na I. běh tábora a hned na úvod pro Vás máme jednu novinku. Dlouholetý hlavní vedoucí Mgr. Michal Pavelka se letos rozhodl pro menší pauzu, jako hlavní vedoucí tedy pro rok 2020 pojede Jan Hrubý, předseda KČT Jiskra Nový Bydžov. Michal Pavelka se nadále účastní příprav tábora, zajištění celého jeho chodu a i v průběhu tábora bude přítomen tak, jak mu to časové možnosti dovolí.


Aktuality

20. 12. 2022

Dočkali jste se, v menu INFO 2023 konečně informace k přihlašování na I. běh 2023.

9. 12. 2022

Přečtěte si, jak probíhala na počátku prosince akce Pohodové vyběhnutí 2022 - více info na Z D E. A již teď prozradíme, že se můžete těěšit na další ročník Pohodového vyběhnutí 2.12.2023.

29. 11. 2022

Přijdtě s námi ukončit běžeckou sezonu 3.12.2022 ve Skřivanech - více info na Pohodové vyběhnutí 2022.

22. 7. 2022

Na Info 2022 si můžete přečíst poděkování k letošnímu uplynulému táboru...

13. 7. 2022

Na Info 2022 informace k vyzvedávání dětí z tábora...

Tábor 2023

Středověk


Cena: 6300 Kč
Termín: 1. 7. - 14. 7. 2023
Věk účastníků: 7 - 16 let
Elektronická přihláška
Informace k uhrazení

Fotogalerie

Fotky 2022 - odkaz prvniplatenaosada.rajce.idnes.cz

Jméno: Platenka

Heslo: odesláno emailem

Logo NFNB

TOPlist

 

Copyright © 2016; Ing. Romana Kašpárková, Týna Věříšová