29. 4. 2022

Dobrý den!

Dovolte mi Vás touto cestou nejen pozdravit, ale i se s Vámi podělit o pár novinek z letošního připravovaného I. běhu.

Už máme za sebou první brigády a další se kvapem blíží. Uklízíme areál, opravujeme a hlavně: máme pro všechny překvapení v podobě nově zrekonstruovaných umýváren:-)! Držte nám palce, ať to všechno zvládneme dotáhnout. No a samozřejmě se stále věnujeme přípravám na hlavní událost celého roku - což je - no samozřejmě Filmový festival na Plátěnce:-)!

Pro letošní rok se nám změní např. personální obsazení kuchyně a jako druhá zdravotnice bude letos debutovat p. Dana Hypiusová, ale nejen to. Po dlouhé řadě roků, kdy jsem jezdil jako hlavní vedoucí, letošní rok přenechám svému kolegovi Honzovi Hrubému a sám bych si chtěl užít tábor z pozice vedoucího oddílu a věnovat se více samotné práci s dětmi. Z předloňského roku všichni víme, že Honza tábor vést umí a určitě to bravurně zvládne i letošní rok.

Vyhlížejte změny na našich stránkách, určitě se k Vám budou dostávat další informace nejen k organizaci tábora, ale také k jeho průběhu a k celotáborovce samotné."

Chachal:-)

2. 1. 2022 - II.

Dobrý večer,

předem děkujeme za tak velký zájem a projevenou důvěru. Opravdu nás to překvapí každým rokem a letošní rekord času naplnění kapacity opravdu předčil naše očekávání. V současné chvíli se na tábor můžete přihlásit jako náhradníci.

Opět se stalo, že se některé dvojice kamarádů nebo i sourozenci nestihli přihlásit všichni, řešíme to, nevěšte hlavu. Teprve budeme procházet přijaté přihlášky a i v minulých letech se stalo, že třeba byl někdo přihlášen 2x a podobně, tzn. že pravděpodobně ještě tento týden se nějaká místa pro náhradníky uvolní.

Určitě se budeme snažit vše vyřešit co nejdříve.

Přejeme hezký večer

2. 1. 2022

Dobrý den,

dovolte mi Vás za celý tým tábora Plátěná osada oslovit s nabídkou volného místa hlavního kuchaře na našem táboře v době konání našeho prvního běhu v termínu 1. - 16.7. 2022.

Z důvodu personálních změn Vám nabízíme možnost účasti na táboře v pozici hlavního kuchaře, popř. pomocníka hlavního kuchaře. K dispozici bude ubytování v chatkách, finanční ohodnocení, možnost účasti vlastních dětí na táboře (popř. vnoučat) za minimální cenu z celkového poukazu, možnost sestavení vlastního kuchařského týmu (hl. kuchař + dva pomocníci) a samozřejmě zajímavá práce v zajímavém kolektivu. Požadujeme praxi v oboru, dobré organizační a komunikativní dovednosti, schopnost vařit pro cca 140 lidí (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).

V případě vážného zájmu prosím kontaktujte p. Pavelku na telefonu : 605 402 974 a domluvíme se na dalším postupu (osobní pohovor, bližší informace k provozu, domluva návštěvy a prohlídky areálu).

Pokud víte o někom vhodném, prosíme Vás i o sdílení.

Děkuji,

M. Pavelka

16. 12. 2021

Právě probíhají přípravy na náš další ročník. Dle loňských návrhů táborové rady (návrhy od táborníků) bylo vybráno téma „Filmový festival“, tzn., že příští rok bude v duchu našich oblíbených filmových hrdinů. Můžete proto přemýšlet i o vhodných kostýmech pro svoje děti. Přihlášky budou spuštěny 2. 1. ve 20:22 hod. Vzhledem ke zkušenosti z minulých let doporučujeme sledovat naše webové stránky a včas se přihlásit (loňská kapacita byla naplněna během 2 hodin!), proto apelujeme především na naše táborníky, kteří jezdili i v minulých letech, aby se dokázali včas přihlásit!

Předem děkujeme za Váš zájem a věříme, že i tento rok bude úspěšný podobně jako v minulých letech!

Jako nezisková organizace i my musíme reagovat na nepříjemnou situaci ohledně nájmů naší základny a rostoucích cen, které se dotýkají snad všech oblastí a pro letošní rok tábor proto podražit, více než bylo do téhle doby obvyklé. Cenu tábora jsme se vždy snažili držet na co nejnižší možné částce a když zdražit, tak mírnými kroky. Nadcházející tábor jsme se ale rozhodli navýšit o částku 900,- Kč za poukaz, v celkové ceně tedy 5 400,- Kč za každého přihlášeného (jedná se o 15dní, kdy budou děti na táboře). Přestože si myslím, že vzhledem k tomu, co jako organizace nabízíme, patříme k jednomu z nejlevnějších táborů v ČR, děkuji za možnost Vám zdražení alespoň trochu vysvětlit a pevně věřím, že nám stále zachováte přízeň a se všemi zájemci se na našem "Plátěnkovém filmovém festivalu 2022" sejdeme opět v plném obsazení.

Všechny Vás zdraví realizační tým prvního běhu, přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a úspěšný start do nového roku!

M. Pavelka


Aktuality

29. 4. 2022

Nové informace k I. běhu - viz Info 2022...

2. 1. 2022

Kapacita tábora naplěna - viz Info 2022. Nadále však přijímáme náhradníky

2. 1. 2022

Hledáme hlavního kuchaře na náš běh v termínu 1. - 16.7. 2022. Více info v sekci Info 2022. Za případné sdílení děkujeme

21. 7. 2021

přidali jsme další 2 alba s fotkami z posledních táborových dnů - https://prvniplatenaosada.rajce.idnes.cz/

Tábor 2022

Filmový festival


Cena: 5400 Kč
Termín: 1. 7. - 15. 7. 2022
Věk účastníků: 7 - 16 let
Elektronická přihláška
Informace k uhrazení

Fotogalerie

Fotky 2021 - odkaz prvniplatenaosada.rajce.idnes.cz

Jméno: Olympiada

Heslo: odesláno emailem

Logo NFNB

TOPlist

 

Copyright © 2016; Ing. Romana Kašpárková, Týna Věříšová