Přihláška na tábor 2019

Kapacita I. běhu 2019 je již naplněna, nadále však přijímáme náhradníky. Pokud by se místa uvolnila, ihned o tom budeme informovat zde na webových stránkách a na FB. Děkujeme za přízeň.

Osobní údaje dítěte

Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Adresa
 

Kontakt na rodiče

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
 
Pokud máte nějaké další požadavky, napište je sem:

Souhlasím se zasíláním informací i o jiných akcích konaných KČT Jiskra Nový Bydžov na výše uvedený email. Tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.


Odesláním formuláře udělujete pořadateli tábora, tj. Klubu českých turistů Jiskra Nový Bydžov z. s., jakožto správci osobních údajů, svůj souhlas s tím, aby zpracovával osobní údaje obsažené v přihlášce. Na základně tohoto souhlasu se Vaše dítě bude moci zúčastnit námi pořádaného dětského tábora. Jedná se o údaje, které jsou pro nás pro organizaci tábora nezbytné a v případě nutnosti je po nás mohou dále vyžadovat další instituce (KHS, zdravotní zařízení, atd.), kterým jsme povinni je poskytnout. Tyto osobní údaje budou využity výhradně pro nezbytnou administrativní přípravu a organizaci zajištění tábora. Tento souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále je „GDPR“ dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen ZOOÚ) a o změně některých zákonů.

V případě, že chcete podrobněji vědět kdo a jakým způsobem může nakládat s Vámi vyplněnými údaji, můžete kontaktovat hlavního vedoucího pana Michala Pavelku.
Po odeslání formuláře Vám na Vámi vyplněný email bude posláno shrnutí údajů spolu s dalšími dokumenty. Pokud by se tak nestalo do 3 dnů, prosím kontaktujte nás (romana.kubatova@seznam.cz).

Aktuality

5. 9. 2019

Konečně je to tu - fotky z I. běhu ke stažení na Info 2019.

13. 5. 2019

Děkujeme všem spolupořadatelům i účastníkům akce Aprílová půlka 2019 a zde odkaz na malé ohlednutí... .

>> archiv aktualit >>

Tábor 2019

Po stopách tradic


Cena: 4200 Kč (pro sourozence 4000 Kč)
Termín: 29. 6. - 13. 7. 2019
Věk účastníků: 7 - 16 let
Elektronická přihláška
Informace k uhrazení

Logo NFNB

TOPlist

 

Copyright © 2016; Ing. Romana Kašpárková, Týna Věříšová